fundusze

rzeczpospolita

swietokrzyskie

ue

Aktualności Żłobek

Aktualności żłobek

Wizyta fryzjera w żłobku

To był dopiero ciekawy gość! Pani Aneta Załęcka opowiedziała o fryzjerstwie, pozwoliła uczesać swoją modelkę. Jak się okazało, w Motylkach mamy małe fryzjerskie talenty! To było fantastyczne spotkanie!

Sto lat drogie mamy!

Bo czas spędzony z dzieckiem zawsze jest wyjątkowy a małe rączki potrafią wiele! 
Nasze kochane dzieciaki napełniały słoiczki suchymi składnikami, by później móc wraz z pomocą Mamy (Tatusiom też dozwolone!  ) upiec pyszne i zdrowe ciasteczka. 
Wszystkim życzymy udanej zabawy ze wspólnie spędzonego czasu! 

Polecamy widoczny przepis na ciasteczka: pyszne, zdrowe, jednak uwaga! Błyskawicznie znikają z talerza!

Zapraszamy na fanpage żłobka: https://www.facebook.com/zlobekskarzysko/

Wielkanocne życzenia!

Zajęcia z kinezjologi edukacyjnej w Żłobku

W Naszym Żłobku odbywają się zajęcia z kinezjologii edukacyjnej prowadzoną na profesjonalnie przygotowanej do tego sali. Jest to nauka zajmująca się ruchem i jego wpływem na uczenie się, wspieraniem naturalnych zasobów człowieka, wykorzystaniem wzajemnych zależności rozwoju fizycznego, emocjonalnego i intelektualnego. To jedne z ulubionych zajęć przez naszych Żłobkowiczów!

 

Motylki witają Wiosnę

"Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty!". Te słowa piosenki cisną się same na  usta, gdy myślimy o tej pięknej porze roku. Żłobek Motylki pięknie przywitał Panią Wiosnę, a z tej okazji było bardzo radośnie:tańczyliśy, śpiewaliśmy i ciągle się śmialiśmy! Mamy nadzieję, że zostanie z nami na długo!